top of page

O nás

Od roku 2010 se zabýváme výukou tance předškolních dětí. Počet zájemců rostl, a tak jsme výuku rozšířili na školní děti i dospělé.

Naši profesionální lektoři s dlouholetou divadelní praxí Vám mohou předat jen ty nejlepší zkušenosti.

Záleží nám na tom, aby naši studenti tančili v prvé řadě pro radost. Mimo jiné se naučí správnému držení těla, které je velice důležité pro jejich zdraví. Rozvoj pohyblivosti kloubů, šlach, koordinace těla, tanečnost a láska k hudbě je nedílnou součástí.

Spolupráce v kolektivu naučí děti ohleduplnosti, která je v dnešní době tolik postrádána. Disciplinované chování a etiketa, které se v hodinách naučí, využijí po zbytek jejich života.

 

Vycházíme z klasického tance, který je základem pro mnoha tanečních stylů. Styly jako je balet, moderní tance, jezz dance, conterporary, lidový tanec, akrobacie, streat dance, hip hop využíváme v našich hodinách.

Pro dospělé nabízíme speciální hodinu, která zahrnuje propojení  vícero tanečních a fitness stylů (balet, moderní tanec, Port de Bras, body and mind). Lekce je tak zábavnější, tanečnější a jistě si ji zamilujete více, než klasické cvičení aerobiku ve fitness studiích.

bottom of page